Restaurant
Cafe BBraun

O nás

Fotogalerie
page_o_nas

Stylový interiér Café B. Braun vytvořila česká světoznámá architektka a designerka Eva Jiřičná ve spolupráci se Studiem Najbrt. Eva Jiřičná je známá například designem skleněných a ocelových schodišť. Jedním z nich se můžete pokochat právě v Café B. Braun. Překvapením pro nezasvěcené budou vystavené zdravotnické výrobky značky B. Braun. Vždyť i titanový kloub je uměleckým dílem hodným výstavy, když má – a musí ho mít – dokonalý design.

Při popíjení výtečné kávy budete mít zejména pocit čistoty, jelikož zařízení je převážně ze skla a kovu a všechny velké plochy tvoří lesklé bílé materiály. Café B. Braun získalo čestné uznání za interiér v soutěži Grand Prix architektů 2011.

Investorem této jedinečné rekonstrukce je Skupina B. Braun, která vyrábí špičkové zdravotnické prostředky a poskytuje nejmodernější lékařskou péči v oblasti nefrologie. Může se zdát, že společnost, která vyrábí zdravotnickou techniku a materiály, bude mít k designu a architektuře daleko. To se však v případě rodinné firmy B. Braun nedá říct – kvalitní design prostupuje celou společností, od architektury až po zdravotnickou techniku.